Elektrické radiátory IQ Line STONE WIFI

Elektrické radiátory IQ Line Stone WIFI  Novinka v řešení schopnosti akumulace. Perfektní design spojený s nejnovějšími technologiemi s důrazem na použité materiály nejvyšší kvality. Kombinací těchto parametrů dosahuje radiátor vynikající tepelně-akumulační vlastnosti s nízkou spotřebou energie. Výsledkem je tak rychlý a efektivní způsob vytápění všude tam, kde jsou vysoké požadavky na tepelné pohodlí, úsporu energie a komfort ovládaní.

 Ukážkový výrez IQline WIFI STONE - ElektrickyRadiator.SK

Funkce:

  • Dotykový displej podsvícený 3" LCD displej
  • Detekce pohybu — integrovaný senzor pro detekci pohybu
  • Omezení povrchové teploty — nastavení teploty povrchu radiátoru
  • Wi-Fi ovládaní — možnost ovládaní radiátoru prostřednictvím smartphonu, 2,4 GHz wifi
  • Týdenní program — nastavení týdenního programu
  • Virtuální okenní kontakt — funkce virtuálního okenního kontaktu
  • Dětská pojistka — zámek tlačítek
  • Ochrana proti zamrznutí — funkce, která zabraňuje zamrznutí místnosti
  • Akumulační schopnost — spojení hliníkové konstrukce a žulového kamene

Inteligentní ovládaní

IQ line Stone WIFI je inteligentní elektrický olejový radiátor, který nabízí několik možností, jak ovládat režimy topení. Můžete jej naprogramovat ručně pomocí LCD displeje, nebo využít připojení Wi-Fi. Můžete jej dokonce přepnout do režimu senzoru pohybu tak, aby radiátor běžel pouze tehdy, když je detekován pohyb v místnosti.

 

Vynikající akumulační schopnost

Kombinací hliníkové konstrukce a akumulačního kamene dosahuje radiátor dlouhé akumulační schopnosti asi 50 minut a rovněž umožňuje přirozený tok teplého vzduchu v místnosti. Proto je tento typ radiátoru vhodné použít všude tam, kde se používá dvoutarifní režim — tzv. noční proud. 

Dotykový LCD displej

Radiátor můžete naprogramovat ručně pomocí elegantní dotykové obrazovky umístěné v horní části radiátoru. Jednoduché ovládaní pomocí 4 dotykových tlačítek, umístěných na 3" LCD displeji, umožňuje vybrat ze 7 přednastavených programů, nebo si vytvořit svůj vlastní rozvrh vytápění pro každý den v týdnu s ohledem na spotřebu elektřiny. Dotykový displej také poskytuje snadný přístup k řadě dalších funkcí, jako je detekce otevřeného okna, ochrana proti zamrznutí atd.

display-s-rebrom-02

Ovládání radiátoru přes Wi-Fi 2,4 GHz

Hlavní výhodou elektrického radiátoru IQ Line Oil WIFI je jeho ovládaní prostřednictvím mobilní aplikace. Stáhnutím aplikace do chytrého telefonu nebo tabletu můžete zařízení ovládat prostřednictvím sítě Wi-Fi odkudkoli na světě.

Bezplatná aplikace k dispozici:

Radistar

 

   mceclip1

TUYA

  mceclip1

Velkou výhodou je, že k ovládání radiátoru není nutné žádné další příslušenství, radiátor se připojí přímo k domácímu routeru.


Funkce detekce přítomnosti

Pro ještě efektivnější úspory el. energie můžete použít funkci detekce přítomnosti. Tato funkce využívá zabudovaný detektor pohybu, ​​který monitoruje místnost, v níž je nainstalován radiátor. Pokud je na radiátoru aktivována funkce detekce přítomnosti a nejsou detekovány žádné lidské nebo jiné pohyblivé objekty, radiátor se automaticky přepne do energeticky úsporného režimu.

 

Virtuální okenní kontakt

Detekce otevřeného okna je funkce, která slouží ke snížení spotřeby energie v případě požadovaného nebo náhodného otevření okna. Pokud radiátor detekuje náhlý pokles teploty (2 ° C nebo více, do 5 minut), objeví se ikona a radiátor se přepne do režimu ochrany proti zamrznutí, aby se zabránilo plýtvání energie otevřeným oknem.

 

Nastavení povrchové teploty radiátoru

Touto funkcí lze nastavit (omezit) povrchovou teplotu radiátoru. Tato funkce je vhodná, pokud jsou v blízkosti zařízení děti a chcete omezit povrchovou teplotu, aby se zabránilo nežádoucím popáleninám.

 

Výkonové řady:

Model

Typ

Výkon

(w)

Napětí

(V)

Rozměry

(mm)

Hmotnost

(kg)

IQ Line Stone WiFi-1000

R500/80-100JS-W

 1000

    230

495x570x80

      15,4

IQ Line Stone WiFi-1500

R500/80-150JS-W

 1500

    230

695x570x80

      22,5

IQ Line Stone WiFi-2000

R500/80-200JS-W

 2000

    230

895x570x80

      30,1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.