Elektrické radiátory IQ line OIL WIFI

Elektrické radiátory IQ Line Oil WIFI představují perfektní design spojený s nejnovějšími technologiemi s důrazem na použité materiály nejvyšší kvality. Kombinací těchto parametrů dosahuje radiátor vynikající vlastnosti tepelné akumulace s nízkou spotřebou energie. Výsledkem je rychlý a efektivní způsob vytápění všude tam, kde jsou požadovány vysoké nároky na na tepelnou pohodu, úsporu energie a v neposlední řadě komfort ovládání.

Funkce:

  • Dotykový displej podsvícený 3" LCD displej
  • Detekce pohybu — integrovaný senzor pro detekci pohybu
  • Omezení povrchové teploty — nastavení teploty povrchu radiátoru
  • Wi-Fi ovládaní — možnost ovládaní radiátoru prostřednictvím smartphonu
  • Týdenní program — nastavení týdenního programu
  • Virtuální okenní kontakt — funkce virtuálního okenního kontaktu
  • Dětská pojistka — zámek tlačítek
  • Ochrana proti zamrznutí — funkce, která zabraňuje zamrznutí místnosti

Inteligentní ovládaní

IQ line Oil WiFi je inteligentní elektrický olejový radiátor, který nabízí několik možností, jak ovládat režimy topení. Můžete jej naprogramovat ručně pomocí LCD displeje, nebo využít připojení Wi-Fi. Můžete jej dokonce přepnout do režimu senzoru pohybu tak, aby radiátor běžel pouze tehdy, když je detekován pohyb v místnosti.

 

Vynikající účinnost

Vysoce kvalitní konstrukce hliníku radiátorů, naplněných teplonosným olejem, poskytuje rychlý začátek zahřívání spolu s přirozeným tokem teplého vzduchu a dokonalým rozložením tepla v místnosti.

 

Dotykový LCD displej

Radiátor můžete naprogramovat ručně pomocí elegantní dotykové obrazovky umístěné v horní části radiátoru. Jednoduché ovládaní pomocí 4 dotykových tlačítek, umístěných na 3" LCD displeji, umožňuje vybrat ze 7 přednastavených programů, nebo si vytvořit svůj vlastní rozvrh vytápění pro každý den v týdnu s ohledem na spotřebu elektřiny. Dotykový displej také poskytuje snadný přístup k řadě dalších funkcí, jako je detekce otevřeného okna, ochrana proti zamrznutí atd.

display-s-rebrom-02

Ovládání radiátoru přes Wi-Fi

Hlavní výhodou elektrického radiátoru IQ Line Oil WiFi je jeho ovládaní prostřednictvím mobilní aplikace. Stáhnutím aplikace do chytrého telefonu nebo tabletu můžete zařízení ovládat prostřednictvím sítě Wi-Fi odkudkoli na světě.

Bezplatná aplikace k dispozici:

Radistar

 

   mceclip1

TUYA

  mceclip1

 

Velkou výhodou je, že k ovládání radiátoru není nutné žádné další příslušenství, radiátor se připojí přímo k domácímu routeru.


Funkce detekce přítomnosti

Pro ještě efektivnější úspory el. energie můžete použít funkci detekce přítomnosti. Tato funkce využívá zabudovaný detektor pohybu, ​​který monitoruje místnost, v niž je nainstalován radiátor. Pokud je na radiátoru aktivována funkce detekce přítomnosti a nejsou detekovány žádné lidské nebo jiné pohyblivé objekty, radiátor se automaticky přepne do energeticky úsporného režimu.

 

Virtuální okenní kontakt

Detekce otevřeného okna je funkce, která slouží ke snížení spotřeby energie v případě požadovaného nebo náhodného otevření okna. Pokud radiátor detekuje náhlý pokles teploty (2 ° C nebo více, do 5 minut), objeví se ikona a radiátor se přepne do režimu ochrany proti zamrznutí, aby se zabránilo plýtvání energie otevřeným oknem.

 

Nastavení povrchové teploty radiátoru

Touto funkcí lze nastavit (omezit) povrchovou teplotu radiátoru. Tato funkce je vhodná, pokud jsou v blízkosti zařízení děti a chcete omezit povrchovou teplotu, aby se zabránilo nežádoucím popáleninám.

 

Výkonové rady:

Model

Typ

Výkon

(W)

Napětí

(V)

Rozměry

(mm)

Hmotnost

(kg)

IQ Line Oil WiFi 700

R500/80-070J-W

700 W

230 V

410x575x80

8,7 kg

IQ Line Oil WiFi 1000

R500/80-100J-W

1000 W

230 V

490x575x80

10,0 kg

IQ Line Oil WiFi 1500

R500/80J-150J-W

1500 W

230 V

728x575x80

14,8 kg

IQ Line Oil WiFi 2000

R500/80-200J-W

2000 W

230 V

968x575x80

19,0 kg

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.