Doprava a platba

Doprava

Objednané zboží vám v rámci České republiky doručíme prostřednictvím kurýrní společnosti, případně paletovou přepravou. O odeslání zásilky budete informováni emailem. Doručování probíhá během pracovních dnů. Objednávky přijaté v pátek nebo o víkendu budou zpracovány následující pracovní den, tedy v pondělí.

TYP DOPRAVY PODMÍNKY  CENA DOPRAVY
Kurýrní společnost  do 8000 CZK 150 CZK
Kurýrní společnost nad 8000 CZK ZDARMA 
Paletová přeprava do 12.500 CZK, do 200 kg 200 CZK
Paletová přeprava nad 12.500 CZK ZDARMA
     

Kurýrní společnost

Kurýrní společnost vám zboží standardně doručí následující den po expedici z našeho skladu. Zboží je doručováno v pracovních dnech od 8:00 do 18:00 hod. O stavu objednávky a doručení zásilky je příjemce průběžně informován prostřednictvím emailu nebo SMS včetně čísla objednávky. V určitých případech může být zásilka rozdělena  na více částí a doručena ve více balících. Ve vlastním zájmu si, prosím, při převzetí detailně zkontrolujte, zda zásilka není poškozena, pozdější reklamaci nám již dopravce neuzná. V případě poškození to uveďte tuto skutečnost do předávacího protokolu, nebo nás ihned kontaktujte.

Osobní odběr není možný.

Platba

Nabízíme vám téměř všechny možnosti platby za objednané zboží.

TYP PLATBY PODMÍNKY CENA PLATBY
Platba na dobírku - Kurýr   nákup nad 12.500 CZK ZDARMA
Platba na dobírku - Kurýr   nákup do 12.500 CZK 100 CZK
Bankovní převod Při platbě předem sleva 1%

ZDARMA

Shoptetpay - platba kartou  

ZDARMA

  • Platba na dobírku

Za zboží je potřeba zaplatit v hotovosti nebo platební kartou při jeho převzetí od kurýrní společnosti.

  • Bankovní převod

Platba převodem na bankovní účet. Při platbě je třeba uvést variabilní symbol (číslo objednávky), který je důležitý pro přiřazení platby k objednávce. Zboží je expedováno až po připsání platby na náš bankovní účet. V případě, že platbu neevidujeme na našem bankovním účtu do 2 dnů po přijetí objednávky, objednávka je stornována.

 

Ceny dopravy a platby jsou uvedeny včetně DPH 20%, platné pro maloobchodní prodej přes e-shop, při koncových cenách produktů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.